Hizmetlerimiz

Kış boyunca atıl durumda kalan bahçenizi yeniden dekore etmek ve kullanıma açmak istiyorsanız öncelikle bahçenizin sınırlarını şık ürünler ile belirlemeniz gerekecek. Bu konuda imdadınıza tel örgü sistemleri yetişebilir. Çünkü günümüzde üretilen bu malzemeler, kullanışlılıkla birlikte şıklık da kazandı! Artık aradığınız her modelde ve hatta her kalınlıkta tellerle örülmüş sistemler bulabiliyorsunuz.
En yeni ürünleri ve modelleri görmek için araştırma yaptığınızda karşınıza pek çok tel örgü çeşidi çıkacaktır. İşte bu noktada bir akıl karışıklığı yaşayabilirsiniz. Hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda kıstaslarınız, bahçenizin nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğu olmalıdır. Yani tamamen bahçenizin konumuna ve durumuna bağlı olarak tercih yapabilirsiniz. Ürünün kurulumu konusunda da birçok firmadan yardım alabilirsiniz.

İncele
Tel Örgü

Genel olarak bina ve site çevresinde yaygın olarak kullanılmakta olan bu çit sistemi, güvenlik amaçlı olarak kullanmasının dışında da kullanıldığı mekana kazandırdığı dekoratif görsellik nedeni ile de çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de daha ferah, daha rahat ve daha kaliteli bir kullanım sağlaması nedeni ile de günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tüm bu yapısal ve teknik özelliklerinin dışında da panel çit diğer çit sistemlerine göre çok daha makul ve ekonomik çözümler sunması nedeni ile de oldukça yaygın olarak site ve bina çevrelerinde gibi geniş bir alanda kullanılmaktadır. Bu noktada da kullanılacak mekanın ya da alanın dekorasyonuna uygun şekilde de dizayn edilebilmektedir. Çünkü bu panel çitin birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

İncele
Panel ÇİT

Yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde kullanılmakta olan tel çitler, teknolojinin gelişmesine bağlı olarak yeni tür ve seçeneklerle hizmete sunuluyor ve kendisinden önceki tel örgülere göre çok daha yüksek güvenlik sağlıyorlar. Uygulama alanına göre farklı özelliklere sahip olarak üretilmekte olan jiletli tel, birçok farklı türe sahip olarak hazırlanıyor.
Uygulama alanına göre tüm cephe, duvar ve kapı üstü gibi bölümlerde güvenlik sağlayan jiletli teller, kamusal alanlar, askeri bölgeler, siteler ve yerleşim alanlarından uzak kalan bölgelerde güvenliğin sağlanması amaçlarıyla kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen tel üzerine adapte edilmiş keskin uçlardan oluşan jiletli tel, düz ve helezonik türeleriyle geçit vermeyen, kesilmeye çalışıldığında da çok büyük uğraş gerektireceği için, olumlu sonuç elde edilemeyecek özelliklere sahip olarak üretiliyorlar.

İncele
JİLETLİ TEL
Placeholder Image

Dikenli tel, metrik ve kiloluk olarak sınıflandırılır. Metrik tel, kiloluğa göre daha hesaplıdır. Metrik telin kullanımı, daha çok sınırlar için uygundur. Ev ya da firmanız için kullanacağınız modelleri mevcuttur. bazı yapılarda, hayvan saldırılarını önlemek için dikenli tel döşemesi yapılır. Tellerin boy ya da biçimleri müşterinin isteğine göre düzenlenir. Gövde, diken ya da dikenler arası çapların ne olacağını sizlere ayrıntıları ile sunarız. Dikenli tel uygulaması sonucunda, arazi için uygulanmışsa, geçiş zorluğu yapılması hedeflenir. Bir çeşit kablo döşemesi çalışması ile sınır belirlenir.

İncele
DİKENLİ TEL

Futbol maçlarının yapıldığı halı sahaların etrafında bulunan tel örgüler hepimizin dikkatini çekmiştir. Hemen her sahada bulunan ve sahanın alanını belirlerken aynı zamanda oyun esnasında topun dışarı çıkmasını da halı saha tel örgü uygulaması kolay bir işlem gibi görünse de pek çok farklı işleme tabi tutulur.
Öncelikle halı sahanın tel örgü ile etrafının çevrilmesini istiyorsanız gereken işlemleri birlikte sıralayalım. Halı saha tel örgü uygulaması için öncelikle saha tesviyesi ve kazı işlerinin yapılması, sonrasında çıkan toprakların saha içerisine eşit şekilde yayılması, saha etrafının kalıp-hatıl-demir işçiliği, drenaj borusu işçiliği firma tarafından yapılır.

İncele
HALI SAHA